Spin Life

Witamy na forum serwera SpinLife

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-10 14:29:47

wiciuke
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-09
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Podanie do SAMC

Nick w grze: wiciuke
Login: wiciuke
Wiek:13 lat
Staż na MTA: 2 lata
Ortografia(0-10):5
Staż na serwerze:około 50 godzin
Czemu chcesz zostać pracownikiem SAMC?(min.7zdań) Czemu bym chciał zostać dlatego bo interesuje się pogotowiem  ogółem medykom się interesuje  ale bym umiał bym ogrnoć   prawie wszystko  w realu bym chciał zostać medykiem i bardzo bym się cieszył jak bym zosał pracownikem samc
Co zrobisz na serwerach:  pracuje jezdze autem
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:5
Czy byłeś kiedyś Medykiem?:tak bylem na wielu serwerach
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Mam na imię Wiktor  pogchodzę z Śląska  interesuje się piłkom bardzo lubie grać w gry komputerowe
lubię tesz jeżdzć  na rowerze   i to wszystko  omnie

Offline

#2 2016-08-20 21:03:32

Pikoslok
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 51.24.2704.63

Odp: Podanie do SAMC

Witam!

Informacje o mnie

Mam na imię Nataniel i mam 14 lat. Mieszkam w Gdańsku. Obecnie jestem w II klasie gimnazjum. Moimi zainteresowaniami są: programistyka, komputery i gry komputerowe. Po skończeniu szkoły gimnazjalnej chciałbym pójść do technikum łączności w Gdańsku. Jestem osobą kulturalną, uczciwą, punktualną, nie wpadam w nie potrzebne mi do życia konflikty, staram się rozwiązać problem na spokojnie. Moja ortografia jest na wysokim poziomie. W gry komputerowe, w tym właśnie MTA, gram prawie codziennie. MTA zacząłem grać 4 lata temu.

Mój nick to Pikoslok. Na serwerze gram od paru dni, przgrane mam około 10 godziny. Moim zdaniem nie mam złej opinii u graczy jak i u Administracji, staram się być miłym dla każdego.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.  [dblpt]angel[dblpt]

Pozdrawiam
Pikoslok  [dblpt])

Wiadomość dodana po 30 min 55 s:
Nick w grze: Pikoslok
Login:Pikoslok
Wiek:14
Staż na MTA: 4 lata
Ortografia: Moja ortografia jest na wysokim poziomie.
Staż na serwerze: 4 dni.
Czemu chcesz zostać pracownikiem SAMC? Ponieważ na innych serwerach byłem medykiem i bardzo mi się podobało a że zacząłem grać na tym serwerze to próbuję swoich sił na tym serwerze .
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : Jest na wysokim poziomie.

Mieszkam w Gdańsku. Obecnie jestem w II klasie gimnazjum. Moimi zainteresowaniami są: programistyka, komputery i gry komputerowe. Po skończeniu szkoły gimnazjalnej chciałbym pójść do technikum łączności w Gdańsku. Jestem osobą kulturalną, uczciwą, punktualną, nie wpadam w nie potrzebne mi do życia konflikty, staram się rozwiązać problem na spokojnie. Moja ortografia jest na wysokim poziomie. W gry komputerowe, w tym właśnie MTA, gram prawie codziennie.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.  [dblpt]angel[dblpt]

Pozdrawiam  [dblpt])
Pikoslok

Wiadomość dodana po 32 min 15 s:

Pikoslok napisał/a:

Witam!

Informacje o mnie

Mam na imię Nataniel i mam 14 lat. Mieszkam w Gdańsku. Obecnie jestem w II klasie gimnazjum. Moimi zainteresowaniami są: programistyka, komputery i gry komputerowe. Po skończeniu szkoły gimnazjalnej chciałbym pójść do technikum łączności w Gdańsku. Jestem osobą kulturalną, uczciwą, punktualną, nie wpadam w nie potrzebne mi do życia konflikty, staram się rozwiązać problem na spokojnie. Moja ortografia jest na wysokim poziomie. W gry komputerowe, w tym właśnie MTA, gram prawie codziennie. MTA zacząłem grać 4 lata temu.

Mój nick to Pikoslok. Na serwerze gram od paru dni, przgrane mam około 10 godziny. Moim zdaniem nie mam złej opinii u graczy jak i u Administracji, staram się być miłym dla każdego.


Wiadomość dodana po 30 min 55 s:
Nick w grze: Pikoslok
Login:Pikoslok
Wiek:14
Staż na MTA: 4 lata
Ortografia: Moja ortografia jest na wysokim poziomie.
Staż na serwerze: 4 dni.
Czemu chcesz zostać pracownikiem SAMC? Ponieważ na innych serwerach byłem medykiem i bardzo mi się podobało a że zacząłem grać na tym serwerze to próbuję swoich sił na tym serwerze .
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : Jest na wysokim poziomie.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.  [dblpt]angel[dblpt]

Pozdrawiam  [dblpt])
Pikoslok

Ostatnio edytowany przez Pikoslok (2016-08-20 21:06:22)

Offline

#3 2016-08-26 16:22:55

Samuel995
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-26
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Podanie do SAMC

Dzień dobry !

Może trochę info o mnie [sred])

Mam na imię Samuel i mam 16 lat Mieszkam w Dortmundzie ale jestem z Opola woj Opolskie Jestem w pierwszej klasie technikum moim hobby jest muzyka motoryzacja i oczywiście informatyka jestem osobą opanowaną i rozsądną także nie mam zamiaru nikogo oszukiwać jestem miły dla innych i nie obrażam nikogo bez oczywistego powodu w MTA grywam codziennie po 5 godzin więc mogę sumiennie wykonywać swoją pracę także mam bardzo dobrego skilla w jeździe pojazdami naziemnymi a także powietrznymi, moja ortografia jest perfekcyjna umiem uspokajać agresywne sytuacje a także umiem pomóc ludziom ponieważ jestem bardzo ogarnięty REGULAMIN znam doskonale i stosuję się do niego w 100% a w MTA zacząłem grać ok 7 mies temu a w GTA gram już od 8lat i mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozdrawiam serdecznie Administrację serwera SpinLife ;D


Nick w grze: Samuel995
Login: samuel995
Wiek:16
Staż na MTA: 7 Miesięcy
Ortografia: Perfekcyjna.
Staż na serwerze: Ok 2 tygodni.
Czemu chcesz zostać pracownikiem SAMC? : Ponieważ ta praca mi się bardzo podoba i chciałbym ją wykonywać.
Co zrobisz na serwerach: Na przykład na SpinLife jako gracz zarabiam kupuję i sprzedaję drożej.
Znajomość ortografii i interpunkcji : perfekcyjna. 

Jeśli mógłbym się dostać do ''SAMC'' to byłbym bardzo zadowolony [dblpt])

Serdecznie pozdrawiam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
test12345 - craftcam - temida - klosmc - superforums